KOMA LIFT Z


Poloautomatický systém závislého parkování s uložením automobilů nad sebou. Automobil v horní pozici je umístěn na paletě. V dolní pozici je parkováno auto na podlaze garáže. Vhodné pro abonentní a rezidentní parkování. Navýšení kapacity parkovacích míst 2x. Ovládání systému je v pomocí klíčku. Pohyb palet je zajištěn hydraulickým systémem. Jednotlivé parkovací sekce lze řadit vedle sebe. Povrchová úprava – práškový nátěr nebo pozinkovaný povrch.

Závislé parkování bez spodní palety

Vhodné pro dva automobily nad sebou, horní automobil je závislý a může být zaparkován nebo vyparkován pouze není-li spodní automobil zaparkován. Požadavek: upravená výška objektu dle výšky parkovaných automobilů. Dle vnitřní výšky objektu lze navrhnout vhodné parametry technologie a ovlivnit tak výšku zaparkovaných vozidel.

Uchycení: kotevní šrouby.

Vhodné příklady použití

Rodinné domy, obytné a polyfunkční budovy, kancelářské objekty, hotely, renovace a rekonstrukce objektů - navýšení parkovacích míst stávajících domů, dvorcích a zahradách.

Identifikace

KOMA LIFT Q A B

Q = provedení

A = počet pater

B = celkový počet automobilu

Provedení

Z = závislé parkování bez spodní palety

STANDARDNÍ PARAMETRY AUTOMOBILU

Hmotnost 2 500 kg
Výška 1 500 - 1 900 mm
Délka 5 000 mm
Šířka 2 000 mm
APS KOMA LIFT Z

Soubory ke stažení


Máte-li zájem o podrobné informace ohledně automatizovaných parkovacích systémů KOMA Parking, kontaktujte nás prosím pomocí webového formuláře, děkujeme.

Název společnosti:

Adresa:

Obor činnosti:

Příjmení a jméno:

Telefon:

E-mail:

Váš dotaz:

ověřovací obrázek

Ověřovací řetězec:

Povinné položky jsou označeny tučným písmem.

Udělení souhlasu
Vyplněním a odesláním formuláře uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společnosti KOMA-Industry s.r.o., jakožto správcem a případně jinou třetí osobou jakožto zpracovateli, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího marketingového zpracování za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11, 21 zákona č. 101/2000 Sb.. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Aktuality

Nabídka strojních dílů

Certifikáty a ocenění

Společnost KOMA-Industry s.r.o. je držitelem těchto certifikátů a ocenění:

Business stars 2012
Nadace společenské odpovědnosti

Certifikát ISO 14001:2005

Certifikát ISO 9001:2009

Certifikát TÜV
KOMA SYSTEM.CZ (typ KOMA Ring)

Zlatá medaile 2003
Mezinárodní strojírenský veletrh 2003 a veletrh Transport a Logistika 2003.


Vyhledávání

Jazyk


© 2010 KOMA-Industry s.r.o., všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v ateliéru smsoft.cz, provozováno na CMS smallnet.