KOMA MULTI LIFT


Automatický systém nezávislého parkování s uložením automobilů na palety nad sebou a vedle sebe. Pokud parkujícímu automobilu brání jiný zaparkovaný automobil, je přesunut do jiné polohy ve stejné řadě nebo do řady jiné. Proto musí být v systému vždy jedno místo volné. Pouze pro zastřešené prostory. Modulární systém s možností provedení úprav dle požadavku. Možné nadzemní, podzemní nebo kombinované provedení. Vhodné pro abonentní parkování.

Z bezpečnostních důvodů se doporučuje umístit před parkující automobily bezpečnostní vrata. Objekt má více samostatných vjezdů. Řidič může přijet před kterýkoliv vjezd (paletu). Pomocí karty se náležitá paleta k tomuto vjezdu přistaví, řidič na ni najede a opustí parkující prostor.

Cenově výhodné řešení parkování s navýšením počtu parkujících automobilů 2x až 3x. Nenáročná údržba a obsluha. Použití prověřené hydrauliky. Výhodné řešení pro parkování automobilů při vjezdu z jedné roviny. 

Automatický systém nezávislého parkování s uložením automobilů na palety nad sebou a vedle sebe. Objekt má více samostatných vjezdů. Cenově výhodné řešení.

Vhodné příklady použití

Obytné a polyfunkční budovy, kancelářské objekty, hotely, rodinné domy, rekonstrukce a renovace - navýšení kapacity parkování stávajících domů, zejména ve sklepech.

Možno kombinovat pro dvě nebo tři řady automobilů nad sebou a pro několik automobilů vedle sebe. Doporučujeme max. 10 automobilů vedle sebe. Lze zvolit šíři a délku palet.

Identifikace

KOMA MULTI LIFT A X Q

A = počet řad

X = počet pater

Q = počet automobilů na patře 

Provedení

STANDARDNÍ PARAMETRY AUTOMOBILU

 Hmotnost  2 500 kg
 Výška  1 700 mm
 Délka  5 200 mm
 Šířka  2 200 mm
 Šířka palety  2 500 mm

VARIANTNÍ PARAMETRY AUTOMOBILU

 Hmotnost  3 000 kg Platí pro celý objekt
 Výška  1 900 / 2 100 mm Platí pro jednotlivá patra
 Délka  5 400 mm Platí pro celý objekt
 Šířka palety  2 600 / 2 700 mm

Soubory ke stažení


Máte-li zájem o podrobné informace ohledně automatizovaných parkovacích systémů KOMA Parking, kontaktujte nás prosím pomocí webového formuláře, děkujeme.

Název společnosti:

Adresa:

Obor činnosti:

Příjmení a jméno:

Telefon:

E-mail:

Váš dotaz:

ověřovací obrázek

Ověřovací řetězec:

Povinné položky jsou označeny tučným písmem.

Udělení souhlasu
Vyplněním a odesláním formuláře uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společnosti KOMA-Industry s.r.o., jakožto správcem a případně jinou třetí osobou jakožto zpracovateli, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího marketingového zpracování za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11, 21 zákona č. 101/2000 Sb.. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Aktuality

Nabídka strojních dílů

Certifikáty a ocenění

Společnost KOMA-Industry s.r.o. je držitelem těchto certifikátů a ocenění:

Business stars 2012
Nadace společenské odpovědnosti

Certifikát ISO 14001:2005

Certifikát ISO 9001:2009

Certifikát TÜV
KOMA SYSTEM.CZ (typ KOMA Ring)

Zlatá medaile 2003
Mezinárodní strojírenský veletrh 2003 a veletrh Transport a Logistika 2003.


Vyhledávání

Jazyk


© 2010 KOMA-Industry s.r.o., všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v ateliéru smsoft.cz, provozováno na CMS smallnet.